Nowość – porada prawna online

Data 26 kwietnia 2020, 18:26

Autor:
Barbara Sośnicka
Kontakt@kancelariasosnicka.pl

Nowość, nie nowość, bo świadczenie pomocy prawnej online to możliwość, którą stosuję od początku prowadzenia kancelarii.

W obliczu pandemii koronawirusa wielu klientów nie wie, że może skorzystać z takiej opcji. Możemy spotkać się bez wychodzenia z domu czy z Twojej firmy. Wystarczy, że komputer z kamerą, internet, smartfon.

Czas takiej porady możemy dostosować do Twoich potrzeb (standardowo to 40-60 minut). Spotkanie może zostać na życzenie również nagrane. Jeżeli będziesz mieć pytania – wtedy proszę o przesłanie ich przed konsultacją.

Spotkanie ze mną w formie online pomoże rozwiązaniu Twojego problemu w takim samym stopniu jak porada "na żywo".

Porada prawna online to także najlepsze rozwiązanie dla osób, które nie mogą osobiście porozmawiać z radcą prawnym w kancelarii ze względu na odległość czy stan zdrowia.

Aby się ze mną "spotkać" wystarczy kupić poradę prawną online. Jest to możliwe poprzez wysłanie maila: kontakt@kancelariasosnicka.pl lub kontakt telefoniczny: 504 333 785.

Poniżej linki do ostatnich postów związanych z aktualną sytuacją:

https://kancelariasosnicka.pl/nasz-blog/praca-zdalna/
https://kancelariasosnicka.pl/nasz-blog/rodo-a-koronawirus/

Jeśli potrzebujesz pomocy prawnej, indywidualnej konsultacji napisz do mnie na adres: kontakt@kancelariasosnicka.pl lub zadzwoń: 504 333 785.

Spodobał Ci się artykuł – polub, udostępnij, zostaw komentarz. Będzie mi bardzo miło!

Do napisania :)

Zdjęcie pochodzi oczywiście z: https://kaboompics.com/

Czytaj także